Stavební činnost

Společnost Zeman, s.r.o. se zabývá stavbou rodinných domků, prováděním průmyslových staveb, prováděním zemních prací, prováděním betonářských prací, prováděním bednících a železářských prací, realizacemi vodovodů a kanalizací a bouracími a demoličními pracemi. Všechny stavby samozřejmě dodáváme dokončené dle potřeby, od hrubé stavby až po stavbu na klíč.

Referenční stavby

Sklad soli v areálu SSÚD-2 Bernartice

Železobetonová stavba sloužící ke skladování posypové soli pro Bernartický úsek dálnice D1. Želbet. stěny jsou kompletně obloženy dřevem, aby nedocházelo ke kontaktu soli s betonem, přestože je použit provzdušněný beton (naší produkce). Vrchní část stavby je celodřevěná se záklopem z podlahových smrkových prken. Zastřešení je z lepených dřevěných nosníků se záklopem z voděodolné překližky a izolována lepenkovými pásy.


Sklad soli 1 Sklad soli 2 Sklad soli 3 Sklad soli 5 Sklad soli 5

Oprava kanalizace v Bernarticích

Kameninová kanalizace byla v téměř v celé délce v havarijním stavu, a tak se přistoupilo na celou její výměnu. Nová kanalizace se budovala z plastových komponentů firmy BOCR.

oprava kanal. 1 oprava kanal. 2 oprava kanal. 3

A spousty dalších staveb, které zde neuvádíme, protože k nim nemáme dostatečnou fotodokumentaci. Foceny byly převážně stavby u nás v Bernarticích. Z dalších staveb jen namátkou:

Přestavba nádraží v Keblově na rekreační objekt

Benzínová stanice ve Vlašimi

Čistírna odpadních vod Rabbit a.s.

Čistírna odpadních vod Bernartice

Fasády rodinných domů v Praze, Českém Brodě ...

Ocelová hala Deltagaz Trh. Štěpánov

atd.


 

Náš web | Certifikace, jakost | Naše obec


Copyright Zeman, s.r.o. 2006 Zeman.bernartice.net
Stavební společnost, která pro Vás zajistí téměř cokoli i průmyslové stavby a rodinné domky.

Získejte Firefox! Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist